Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility


Zasady wynajmu Sal Wiejskich i Grillowisk

Planując uroczystość zaczynając od mniejszych imprez takich jak: urodziny, imieniny, wieczory panieńsko-kawalerskie itp. a kończąc na większych uroczystościach takich jak: komunie czy wesela,  warto zapoznać się z bogatą ofertą sal wiejskich oraz grilowisk znajdujących się na terenie Gminy Krzemieniewo.

Jeżeli jesteś już zdecydowany jaką salę wiejską bądź grilowisko chcesz wynająć nie czekaj do ostatniej chwili.

  • Udaj się do opiekuna Sali/grilowiska i dokonaj rezerwacji sali/grilowiska w wybranym przez siebie terminie.
  • Przed planowaną imprezą przyjdź do Urzędu Gminy w Krzemieniewie zabierając ze sobą potwierdzenie rezerwacji otrzymane od opiekuna sali/grilowiska w celu sporządzenia i opłacenia umowy wynajmu.
  • Sporządzoną umowę musisz dostarczyć opiekunowi sali/grilowiska najpóźniej w dniu organizowanej imprezy, otrzymując jednocześnie od opiekuna Sali klucze do wynajętego obiektu.
  • Zasady korzystania z sal/grilowisk oraz wysokość stawek za wynajem reguluje umowa najmu oraz zarządzenie Wójta Gminy Krzemieniewo nr 0050/20/2023 z dnia 26 lipca 2022r.
  • Po otrzymaniu kluczy od opiekuna sali/grilowiska baw się dobrze, ale pamiętaj, że od tego momentu jesteś osobą odpowiedzialną za stan wynajmowanego mienia i wszystkie szkody powstałe w wyniku trwania imprezy.


Zarządzenie Wójta i cennik najmu


Regulamin wynajmowania obiektów


Druk wniosku jaki składasz w Urzędzie